Зловмисник відстежив жінку в підземному переході й поцупив з її сумки гаманець та телефон
Київські оперативники затримали молодика, який обікрав 62-річну жінку біля Кирилівської церкви.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Чоловік відстежив пенсіонерку в підземному переході й витягнув з її сумки гаманець та мобільний телефон. Жінка виявила пропажу на зупинці громадського транспорту, коли хотіла розрахуватися за проїзд.
Правоохоронці розшукали підозрюваного та вилучили в нього вкрадений гаджет. Зловмисником виявився 23-річний мешканець Закарпаття, який приїхав до Києва на «заробітки».
«Слідчі затримали фігуранта в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу та вилучили мобільний телефон потерпілої. Розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах військового стану. Чоловіку повідомлено про підозру», – зазначили в поліції.
Як повідомляв раніше Каштан NEWS, патрульні поліцейські повернули додому 4-річну дитину, яка зникла, поки мати вигулювала собаку.