Учені провели спостереження
Останні дні другого місяця осені 2023 року в українській столиці стали найтеплішими за десятиліття.
Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.
«За даними спостережень метеостанції, 30 жовтня у Києві максимальна температура повітря після полудня досягла +20,6°С, що на 2,3°С вище попереднього рекордного показника 2013 року», — повідомили метеорологи.
Вони наголосили, що це вже 40 температурний рекорд, подарований мешканцям Києва природою від початку цього року.
Як повідомлялося, такої сили буревію, що вирував 28 жовтня на території України, а також у Києві та столичному регіоні, столиця не бачила понад 50 років.