29 лютого в столиці було надзвичайно теплим
У останній день лютого метеорологи зафіксували у Києві відразу два теплові рекорди.
Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.
У четвер, 29 лютого, максимальна температура повітря досягла 12,1°С, що на 2,8°С вище попереднього рекорду, зареєстрованого цього дня 2008 року.
Середньодобова температура повітря була найвищою за час проведення спостережень для цього дня і становила 5,0°С, перевищивши попередній рекордний показник 2016 року на 0,4°С.
Читайте також: У найближчі дні можливе підвищення рівня води Дніпра
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.