До поліції надійшло повідомлення, що дитина катається на самокаті без нагляду дорослих
Поліцейський велопатруль відшукав дитину, яка зникла з дитячого майданчику.
Як повідомили у поліції, інцидент стався 1 серпня на вулиці Ревуцького.
«На лінію 112 зателефонувала громадянка й повідомила, що побачила маленького хлопчика, який катався на самокаті без нагляду дорослих», – ідеться в повідомленні.
Інспектори негайно прибули на місце. Поки вони заспокоювали дитину, до них підбігла жінка, яка розшукувала свого сина.
Мати розповіла, що вони з сином гуляли на дитячому майданчику. У якийсь момент жінка відволіклася й не помітила, як дитина зникла.
«З матір’ю хлопчика охоронці порядку провели профілактичну бесіду, а про подію повідомили інспекторів ювенальної превенції», – зазначили в поліції.
Нагадаємо, раніше поліцейський патруль врятував літнього чоловіка, якого знайшли на вулиці в Шевченківському районі в безпорадному стані.