Міністр розповів про зміст перемовин
Переговори української та американської делегацій з приводу припинення вогню, які відбулися вчора в другій половині дня в Саудівській Аравії і тривали майже п’ять годин, пройшли в конструктивному дусі.
Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі міністр оборони України Рустем Умєров.
«Завершили зустріч з американською командою. Розмова була конструктивною та змістовною — обговорили ключові питання, зокрема в енергетичній сфері», — написав Умєров.
За його словами, головною задачею України є досягнення достойного і тривалого миру.
«Ми працюємо над тим, щоб це стало реальністю», — запевнив міністр.
Сьогодні в Саудівській Аравії делегація США в рамках чергового раунду переговорів зустрінеться з представниками Росії. Відомо, що з боку країни-агресорки на цій зустрічі будуть присутні сенатор Григорій Карасін, радник керівника Федеральної служби безпеки та колишній очільник 5-ї служби цього відомства Сергій Бесєда, який раніше був куратором вирішення «українського питання».
Нагадаємо, 18 березня відбулася телефонна розмова між президентом США Дональдом Трампом та російським диктатором Володимиром Путіним щодо російсько-української війни. За повідомленням Білого дому, рух до миру «почнеться з енергетичного та інфраструктурного припинення вогню, а також технічних переговорів щодо впровадження морського перемир’я в Чорному морі, повного припинення вогню та постійного миру».
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.