Мешканці будинків з електричними плитами змушені вдаватися до послуг закладів громадського харчування
На тлі відключення світла в Києві зросла відвідуваність кафе і ресторанів, а також самовивіз. Про це розповіла в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» директорка аналітичного центру «Ресторани України» Ольга Насонова.
За її словами, ресторани вже мають певний досвід роботи в умовах блекауту.
«Насамперед, більшість уже має генератори, тому працюють і без електрики. Dark kitchen (ресторани, в яких доступна тільки опція на винос, – прим. «Інтерфакс-Україна») також мають генератори. Якщо в районі з відключенням у всіх електроплити – зростають і відвідуваність, і самовивіз», – сказала Насонова.
Шум генераторів стає своєрідною рекламою, яка сповіщає клієнтів, що незважаючи на відсутність світла, заклад працює.
«Генератори, що працюють біля кав’ярні, незважаючи на дирчання, приваблюють людей. Значить, кав’ярня працює, можна поїсти-випити та попрацювати. Кількість тих, хто працює у ресторанах під час відключень, також збільшується», – зазначила експертка.
А ось сервіс доставки, на відміну від самовивозу, під час відключень переживає не найкращі часи.
«Часто одночасно з електроенергією дуже швидко зникає зв’язок, тому зробити замовлення й отримати його проблематично. Але однозначно зростає самовивіз», – повідомила Насонова.
Нагадаємо, в Києві почали відключати електрику навіть у «світло-сірій» зоні.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.