Будівництво виставкового центру розпочалося
У 2026 році під Києвом на території Золочівської сільради планується відкриття приватного технічного музею 20-го сторіччя.
Про це Аutoconsulting розповів засновник музею, колекціонер ретро-техніки та старовинних автомобілів Андрій Ахтирський.
«У моєму дитинстві в мене не було навіть мопеда, тому я дуже заздрив іншим хлопцям. Зараз, коли я вже 10 років колекціоную, приємно усвідомлювати що захват від автівок передався і дітям. Є на кого залишити сімейну справу», — сказав Ахтирський.
Тому саме зараз, додав він, я хочу побудувати музей 20 століття, де будуть представлені не лише автівки, а й працюватимуть інсталяційні зони.
Будівництво музею розпочалося із зведення декількох корпусів майбутньої експозиції.
Як повідомлялося, у Києві відбулося ралі історичної авто та мототехніки «Українська легенда».