Чоловіка підвів брак елементарних шкільних знань
Київські митники в співпраці з працівниками УСБУ в Чернігівській області попередили спробу переслати з України до Азії два кілограми наркотиків, прихованих в упаковках з-під чаю.

Про це повідомляє Київська митниця.
Як розповіли правоохоронці, відповідно до супровідних документів, киянин відправляв до Таїланду гречку, а також чорний та зелений чаї, а отримувачем цього відправлення у Пхукеті мав бути чоловік зі слов’янським прізвищем та ім’ям.
Під час митного контролю відправлення серед упаковок з чаєм та гречкою митники виявили сім великих металізованих пакетів з етикетками відомої української чайної торгової марки, які містили кілька кілограмів зовсім не чаю, а наркотичної речовини рослинного походження.

З огляду на кінцевий пункт призначення посилки з чаєм — Таїланд, який є одним зі світових виробників чаю, митники скерували знайдену речовину на експертизу через підозру про можливий вміст заборонених речовин.
За висновком експертів, надана на дослідження суміш виявилася канабісом, який в Україні віднесено до особливо небезпечних наркотичних засобів, а його обіг заборонено.
Відправнику СБУ повідомила про підозру в зберіганні наркотиків з метою збуту.
Як повідомлялося, київські правоохоронці повідомили підозру двом чоловікам, які виготовляли та продавали наркотики через пошту.