Головна НовиниПід виглядом чаю до екзотичної країни «мандрувала» партія небезпечних наркотиків
На київській митниці в посилці вилучили наркотики, які було замасковано в пакети чаю.

Під виглядом чаю до екзотичної країни «мандрувала» партія небезпечних наркотиків

Фото: Київська митниця / Facebook

Автор kashtan NEWS

Чоловіка підвів брак елементарних шкільних знань

Київські митники в співпраці з працівниками УСБУ в Чернігівській області попередили  спробу  переслати з України до Азії два кілограми наркотиків, прихованих в упаковках з-під чаю.

Про це повідомляє Київська митниця.

Як розповіли правоохоронці, відповідно до супровідних документів, киянин відправляв до Таїланду гречку, а також чорний та зелений чаї, а отримувачем цього відправлення у Пхукеті мав бути чоловік зі слов’янським прізвищем та ім’ям.

Під час митного контролю відправлення серед упаковок з чаєм та гречкою митники виявили сім великих металізованих пакетів з етикетками відомої української чайної торгової марки, які містили кілька кілограмів зовсім не чаю, а наркотичної речовини рослинного походження.

З огляду на кінцевий пункт призначення посилки з чаєм — Таїланд, який є одним зі світових виробників чаю, митники скерували знайдену  речовину на експертизу через підозру про  можливий вміст заборонених речовин.

За висновком експертів, надана на дослідження суміш виявилася канабісом, який в Україні віднесено до особливо небезпечних наркотичних засобів, а його обіг заборонено.

Відправнику СБУ повідомила про підозру в зберіганні наркотиків з метою збуту.

Як повідомлялося, київські правоохоронці повідомили підозру двом чоловікам, які виготовляли та продавали наркотики через пошту.

Вам також може сподобатися