Згодом організатори заходу вибачилися
На ярмарку українських брендів «Всі. Свої», у Києві, охоронець вигнав підлітка з аутизмом за межі території заходу.
Про це написала на своїй сторінці у Facebook мати хлопця, психологиня Світлана Абалова.
Хлопець зник, коли мати замовляла смаколики на терасі.
«Діти чекали: донька розмовляла, Марк ходив туди-сюди під музику на терасі, поки я на відстані кілька метрів робила замовлення. Обертаюсь, а Марка немає, ми подумали, що він пішов до вбиральні і чекали на нього. Аж поки не стало дивно, що його немає», – написала Світлана.
Сина вона відшукала лише за межами ярмарку, на вулиці Десятинній.
«Його вивели і не впускали, бо, цитую, «він ходить і засмучує людей цим». Діалог був із чоловіком, який, на жаль, не назвався, але доволі з натиском намагався донести мені свою позицію і не пускав мене повернутися всередину через залякування, що «я не хочу по-хорошему» і «вони зараз викличуть 03», і, на останок, «я думал вы нормальная, а вы мать-кукушка». І в принципі мене намагалися не пропустити і повернутися вже з сином всередину, де була моя інша дитина», – розповіла мати.
Зі свого боку, бренд «Всі. Свої» назвав поведінку працівника охоронної компанії неприпустимою.
«Наразі ми припинили роботу з цим підрядником й надалі обіцяємо прискіпливіше слідкувати, щоб кожен, хто дотичний до організації маркетів «Всі. Свої», з повагою, толерантністю та емпатією ставився до його відвідувачів. Якщо пані Світлана вирішить звернутися до правоохоронних органів, ми готові надати всю необхідну інформацію та сприяти вирішенню ситуації в правовому полі», – йдеться в заяві, розміщеній на офіційній сторінці бренду.
Пізніше Світлана Абалова повідомила, що представники «Всі. Свої» контактували з нею та перепросили за дії охоронної компанії.
Нагадаємо, минулого тижня під час повітряної тривоги з ліфта для маломобільних людей у київському метрополітені вигнали чоловіка на милицях.