Зловмисники планували продати підроблені купюри в Києві
Служба безпеки України спільно з БЕБ викрила міжрегіональне угруповання фальшивомонетників, які збиралися продати у Києві пів мільйона підроблених доларів США.

Як повідомляє пресслужба СБУ, організатора групи було затримано під час спроби продати «пробну» партію в сумі 50 тисяч фальшивих доларів.
Зловмисником виявився мешканець Ужгорода, який діяв у змові з двома спільниками – жителями Києва та Львова.
«Встановлено, що учасники угруповання підшукували оптових покупців фальшивої валюти через власні зв’язки у кримінальних колах. Фейкові купюри фігуранти пропонували своїм клієнтам за 60 відсотків від ринкової вартості реальних іноземних грошей», – розповіли в СБУ.
Під час обшуків у домівках та в автомобілях фігурантів правоохоронці вилучили понад 70 тисяч доларів США, з них 50 тисяч – фальшивих. Було знайдено спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації, паспорти сторонніх осіб, печатки, а також вироби із золота і твори живопису з ознаками підробки.

Нині організатор оборудки перебуває під вартою, вирішується питання щодо повідомлення про підозру двом його спільникам. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, поліція затримала шахрайку, яка «лікувала» пенсіонерів молитвами.