Синоптики дали свіжий прогноз
У четвер, 20 лютого, на території Києва та області продовжить панувати мороз. Незручностей додасть доволі рясний сніговий покрив.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві та області — хмарно з проясненнями. Вночі — невеликий сніг, вдень — без опадів. На дорогах місцями — ожеледиця. Вітер — переважно північний, 5-10 м/с», — попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, в області температурні показники вночі коливатимуться від 6° до 11° морозу, вдень — від 3° морозу до 8° морозу, у Києві вночі очікується від 7° до 9° морозу, вдень мороз впаде до -4°, -6°.
Нагадаємо, 19 лютого в Києві вуличні градусники показували до -3°.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.