Головна ЕкологіяПогода: стовпчики термометрів знову підуть угору

Погода: стовпчики термометрів знову підуть угору

Фото: з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Синоптики дали свіжий прогноз

У столиці у вівторок, 24 вересня, знову буде по-літньому трохи спекотно і без опадів.

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

«У Києві 24 вересня малохмарно, без опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с», — попередили синоптики.

За їхнім прогнозом, вночі  в  області температура знизиться до +7-12°, вдень потеплішає до +22-27°, у Києві вночі буде +9-11°, удень повітря прогріється до +24-26°.

Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували +12° за відносної вологості 83 відсотки  і атмосферного тиску 749 мм ртутного стовпчика.

Нагадаємо, 23 вересня в Києві було доволі тепло, повітря прогрілося до  + 24°.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися