Головна ЕкологіяПогода: тепло  дещо збавить оберти

Погода: тепло  дещо збавить оберти

Фото: pixabay.com

Автор kashtan NEWS

Синоптики дали свіжий прогноз

У столиці у вівторок, 17 вересня, температурні показники дещо зменшаться, в нічні та ранкові години вже відчуватиметься прохолода.

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

«У  Києві 17 вересня мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний, 7-12 м/с», – попередили синоптики.

За їхнім прогнозом, уночі в  області збережеться тепло – до +14-19°, вдень стовпчики градусників покажуть +22-27°,  у  Києві вночі буде від +15 до +17°, вдень повітря прогріється до +24-26°.

Загалом, як зазначили метеорологи, цей тиждень для столичного регіону приготував досить комфортну та стабільну погоду.

За рахунок посилення з північного сходу поля високого тиску буде переважно сухо та невелика хмарність. Але водночас під час нічних прояснень інтенсивніше буде охолоджуватися  приземний шар повітря, тому в нічні та ранкові години вже відчуватиметься прохолода.

Проте вдень стовпчики термометрів ще підніматимуться до +23-25 градусів.

Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували +17° за відносної вологості 54 відсотки  і атмосферного тиску 751 мм ртутного стовпчика.

Нагадаємо, 16 вересня  в  Києві повітря прогрілося до + 28°, але було вітряно.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися