Синоптики дали свіжий прогноз
У столиці у вівторок, 17 вересня, температурні показники дещо зменшаться, в нічні та ранкові години вже відчуватиметься прохолода.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві 17 вересня мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний, 7-12 м/с», – попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, уночі в області збережеться тепло – до +14-19°, вдень стовпчики градусників покажуть +22-27°, у Києві вночі буде від +15 до +17°, вдень повітря прогріється до +24-26°.
Загалом, як зазначили метеорологи, цей тиждень для столичного регіону приготував досить комфортну та стабільну погоду.
За рахунок посилення з північного сходу поля високого тиску буде переважно сухо та невелика хмарність. Але водночас під час нічних прояснень інтенсивніше буде охолоджуватися приземний шар повітря, тому в нічні та ранкові години вже відчуватиметься прохолода.
Проте вдень стовпчики термометрів ще підніматимуться до +23-25 градусів.
Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували +17° за відносної вологості 54 відсотки і атмосферного тиску 751 мм ртутного стовпчика.
Нагадаємо, 16 вересня в Києві повітря прогрілося до + 28°, але було вітряно.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.