Метеорологи знову попереджають про небезпечні явища у столичному регіоні
У Києві та Київській області до ожеледиці на дорогах додасться ранковий туман.
Видимість на дорогах у неділю може становити 200-500 метрів, попереджає Укргідрометцентр.
Також синоптики прогнозують на 11 лютого невеликий дощ, вночі подекуди з мокрим снігом. Денна температура по області становитиме 3-8° тепла, у Києві – близько 5°.
Вітер південно-східний, 7-12 м/с.
Через туман та ожеледицю у столичному регіоні знову оголошено перший I рівень небезпечності. Водіїв та пішоходів просять бути обережними.
Нагадаємо, з 10 лютого у Шевченківському районі обмежено рух транспорту.