Головна НовиниПоліцейські повернули батькам дівчинку, яка втекла з дому
київ поліція розшукала неповнолітню

Поліцейські повернули батькам дівчинку, яка втекла з дому

ФОТО: facebook.com/kyivpatrol

Автор Kashtan News

Неповнолітню знайшли біля метро «Либідська»

У Києві поліцейські знайшли дівчину-підлітка, яку розшукували батьки.

Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Києва.

У середу, 26 липня, на лінію 112 у Голосіївському районі звернувся чоловік і повідомив, що його донька втекла з дому. Він надав опис дівчини та назвав місця, де вона може перебувати.

Відпрацьовуючи орієнтування, патрульні помітили  схожу за описом дівчину біля станції метро «Либідська». Як з’ясувалося, це й була донька заявника. Її повернули батьку та викликали на місце інспекторів ювенальної превенції.

«Шановні батьки, приділяйте дітям більше уваги, підтримуйте їх та постійно зберігайте з ними контакт!» – закликали у Патрульній поліції.

Нагадаємо, у Києві затримали шахрайку, яка «знімала порчу» за 1000 гривень.

Вам також може сподобатися