Неповнолітню знайшли біля метро «Либідська»
У Києві поліцейські знайшли дівчину-підлітка, яку розшукували батьки.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Києва.
У середу, 26 липня, на лінію 112 у Голосіївському районі звернувся чоловік і повідомив, що його донька втекла з дому. Він надав опис дівчини та назвав місця, де вона може перебувати.
Відпрацьовуючи орієнтування, патрульні помітили схожу за описом дівчину біля станції метро «Либідська». Як з’ясувалося, це й була донька заявника. Її повернули батьку та викликали на місце інспекторів ювенальної превенції.
«Шановні батьки, приділяйте дітям більше уваги, підтримуйте їх та постійно зберігайте з ними контакт!» – закликали у Патрульній поліції.
Нагадаємо, у Києві затримали шахрайку, яка «знімала порчу» за 1000 гривень.