Головна БезпекаПоліція Києва встановлює обставини загибелі двох дівчат

Поліція Києва встановлює обставини загибелі двох дівчат

Автор kashtan NEWS

Сьогодні, 9 жовтня, близько 10-ї години, до поліції Києва надійшла жахлива інформація – на вулиці Оноре де Бальзака виявили мертвими двох дівчат

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Деснянського управління поліції, оперативники карного розшуку столичного главку, працівники ювенальної превенції та лікарі.

Правоохоронці встановили особи потерпілих, це – місцеві мешканки, 2006 та 2005 років народження. За попередніми даними, дівчатка загинули після падіння з висоти недобудови.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею – умисне вбивство з позначкою «самогубство», інформує відділ комунікації поліції Києва.

У телефонах двох дівчат слідчі знайшли відтерміновані передсмертні повідомлення близьким, про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

“Загиблими виявилися двоє студенток інформаційного коледжу одного зі столичних вищих учбових закладів. Під час огляду недобудови, на 26 поверсі, правоохоронці виявили речі загиблих дівчат та два мобільні телефони, у яких містилися передсмертні повідомлення, надіслані близьким із затримкою відправлення”.

Слідчі попередньо встановили, що дівчата разом навчалися, дружили, а напередодні спільно переночували у батьків одної з них.

Читайте також: ПОЛІЦІЯ КИЄВА РОЗШУКУЄ ЗЛОВМИСНИКА, ЯКИЙ НАПАВ НА ДВОХ ДІТЕЙ

Вам також може сподобатися