Жінка виправдовувала країну-агресорку
Правоохоронці встановлюють обставини конфлікту, який виник у столичній підземці між двома пасажирами.
Про це повідомляє поліція Києва.
Як розповіли працівники поліції, під час моніторингу соціальних мереж було виявлено відео, де пасажирка київської підземки схвально висловлювалася про країну-агресорку, чим спровокувала конфлікт з іншим пасажиром, внаслідок чого він її вдарив.
«Наразі за вказаним фактом співробітниками управління поліції в метрополітені триває перевірка, встановлюються всі учасники цієї події, а також вирішується питання правової кваліфікації», — зазначили в поліції.
Нагадаємо, столичні правоохоронці ліквідували в Києві мережу кол-центрів, які спеціалізувалися на заволодінні грошима громадян. В офісах установ знайшли подяки від ФСБ РФ та численні предмети-символи країни-агресорки.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.