Прокуратура викрила привласнення бюджетних коштів
Столична прокуратура оголосила підозру керівнику одного з комунальних підприємств Деснянського району Києва та його заступникові про розтрату четверті мільйона гривень під час закупівель пально-мастильних матеріалів.
Про це повідомляє столична прокуратура.
«У вересні 2021 року комунальним підприємством проведено відкриті торги на закупівлю нафти і дистилятів. За результатами процедури закупівлі переможцем визнано товариство із найнижчою ціновою пропозицією та укладено договір про закупівлю 33 тис. літрів бензину та 102 тис. літрів дизельного пального. У подальшому начальником комунального підприємства та його заступником укладено низку додаткових угод до основного договору, що призвело до завищення ціни на продукцію», — розповіли в прокуратурі.
Крім цього, як зазначили правоохоронці, збільшення вартості пально-мастильних матеріалів спричинило зменшення кількості поставок бензину та дизельного пального, ніж визначено закупівлею.
За висновком економічної експертизи, встановлено придбання комунальним підприємством пально-мастильних матеріалів за завищеними цінами на суму понад 223 тис. грн.
Слідство у справі триває. За санкцією статті посадовцям загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.
Нагадаємо, слідство розширило коло підозрюваних з трьох до десяти посадовців у справі про розкрадання понад 12 млн грн «Київмедспецтрансу» на закупівлі запчастини для автомобілів швидкої допомоги.