458
У ДСНС дали кілька рекомендацій, як уникнути займання нагрівальних приладів
Прийшли осінні холоди й українці почали звично вмикати обігрівачі. Однак при використанні нагрівальних приладів слід бути максимально обережними та відповідальними, нагадують у ГУ ДСНС м. Києва.
Рятувальники опублікували рекомендації, як уникнути пожежі та зберегти своє майно:
- Переконайтеся, що обігрівач під’єднано безпечно та відповідно до інструкцій виробника. Не використовуйте подовжувачі.
- Поставте на безпечній відстані від горючих матеріалів, таких як дерев’яні меблі, текстиль та папір. Не сушіть речі на обігрівачі.
- Не залишайте увімкненими без нагляду та завжди вимикайте, коли залишаєте кімнату.
- Періодично перевіряйте стан обігрівача на наявність дефектів та сліди корозії. Якщо виявите будь-які проблеми, негайно від’єднайте його.
Нагадаємо, за минулий тиждень у Києві сталося понад 90 пожеж.
Фото: Freepik