Головна БезпекаПожежники закликають киян обережніше поводитися з обігрівачами

Пожежники закликають киян обережніше поводитися з обігрівачами

Автор kashtan NEWS

У ДСНС дали кілька рекомендацій, як уникнути займання нагрівальних приладів

Прийшли осінні холоди й українці почали звично вмикати обігрівачі. Однак при використанні нагрівальних приладів слід бути максимально обережними та відповідальними, нагадують у ГУ ДСНС м. Києва.

Рятувальники опублікували рекомендації, як уникнути пожежі та зберегти своє майно:

  • Переконайтеся, що обігрівач під’єднано безпечно та відповідно до інструкцій виробника. Не використовуйте подовжувачі.
  • Поставте на безпечній відстані від горючих матеріалів, таких як дерев’яні меблі, текстиль та папір. Не сушіть речі на обігрівачі.
  • Не залишайте увімкненими без нагляду та завжди вимикайте, коли залишаєте кімнату.
  • Періодично перевіряйте стан обігрівача на наявність дефектів та сліди корозії. Якщо виявите будь-які проблеми, негайно від’єднайте його.

Нагадаємо, за минулий тиждень у Києві сталося понад 90 пожеж.

Фото: Freepik

Вам також може сподобатися