Чоловікові загрожує позбавлення волі
Столичні правоохоронці затримали молодика, який ошукував безробітних, пропонуючи їм працевлаштування за певний грошовий внесок.
Про це повідомляє ГУНП у м. Києві.
Як розповіли в поліції, до правоохоронців Дніпровського району Києва за допомогою звернувся чоловік, який заявив, що знайшов «роботодавця» через оголошення в телеграм-каналі. Заробітна плата та умови роботи були привабливими. Однак після того, як він перерахував зловмиснику 6 600 гривень нібито для оформлення документів, той перестав виходити з ним на зв’язок.
Правоохоронці встановили, що до злочину причетний 26-річний уродженець Київської області, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за шахрайства.
Також з’ясувалося, що підозрюваний є фігурантом аналогічних кримінальних проваджень, які розслідують слідчі Святошинського управління поліції.
Фігуранту загрожує до 3 років ув’язнення.
Як повідомлялося, у Києві протягом січня — вересня цього року послугами міського Центру зайнятості скористалися 23,8 тисяч громадян, які шукали роботу.