Ворог завдав повітряного удару по Україні
Вранці 7 лютого російські окупанти після тривалої перерви здійснили черговий масований ракетний удар по території України та її столиці — Києву, внаслідок чого уламками збитих ракет травмовано місцевих мешканців, а також пошкоджено житлову та енергетичну інфраструктури.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«За попередньою інформацією, внаслідок ракетного удару по Києву в Голосіївському районі сталось загорання в багатоквартирному будинку. А в Дніпровському районі столиці наразі двоє постраждалих. Обом медики надали допомогу на місці», — йдеться в повідомленні.
Крім того, в Голосіївському районі уламки повітряного боєприпасу впали на приміщення СТО, через ще загорілися автомобіля, які там знаходилися.
Водночас у КМВА зазначили, що в Дніпровському районі міста через падіння уламків збитої ракети пошкоджено лінії електропередач, внаслідок чого частина споживачів залишилася без електроенергії.
Як запевнили у військовій адміністрації, щойно дозволить безпекова ситуація – енергетики оглянуть обладнання, з’ясують причини та зроблять все можливе, щоб якомога швидше повернути світло.
Також внаслідок ворожої атаки пошкоджено магістраль теплопостачання на лівому березі столиці.
За попередньою інформацією військових, у ранковій повітряній атаці рашистів було задіяно 11 бортів стратегічних бомбардувальників ТУ-95мс (6 із них злетіли з селища Оленья, а 5 — з міста Енгельс). Також було задіяно 6 літаків ТУ-22М3 (3 — з Оленьї, 3 — з міста Моздок).
Нагадаємо, крайня ракетна атака рашистів на Київ була вранці 23 січня. Тоді російські окупанти здійснили масований ракетний удар по Україні і її столиці з кількох напрямків, із застосуванням бомбардувальників стратегічного призначення Ту-22М3 і Ту-95. Внаслідок ворожої атаки в Києві були потерпілі та руйнування.