Слідство встановлює причетних до оборудки
Столичні правоохоронці вручили підозру в розтраті грошей в особливо великих розмірах директору КП «Київавтошляхміст».

Про це повідомляє столична прокуратура.
Як розповіли в правоохоронному відомстві, слідством встановлено, що минулого року між КП «Київавтошляхміст» та приватним підприємством був укладений договір на виконання робіт із ремонту деформаційних швів мостів та транспортних розв’язок у Києві.
На той час в.о. директора КП, який достовірно знав, що підрядник частково замінив бетонну суміш на іншу, не передбачену тендерною документацією, підписав довідки про вартість будівельних робіт та платіжні доручення, на підставі яких ці роботи було оплачено.
Як зазначили в прокуратурі, в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.5 ст.191 (розтрата або привласнення майна) Кримінального кодексу України, також буде надана правова оцінка діям посадовців підрядної організації.
Наразі висновком експертів підтверджено завдання збитків столичній громаді на суму майже мільйон гривень.
Нагадаємо, Подільська окружна прокуратура міста направила до суду обвинувальний акт стосовно виконувача обов’язків очільника КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» за фактом службової недбалості. Внаслідок протиправних дій під час спорудження Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро скарбниця міста зменшилася на 24 мільйони гривень.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.