Експерти оцінили збитки, завдані міському бюджету, в 200 тисяч гривень
Правоохоронці повідомили про підозру колишньому заступнику начальника управління капітальних вкладень КО «Київзеленбуд», який погодив закупівлю будівельних матеріалів за завищеними цінами.
Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.
Як зазначено в матеріалах слідства, у 2023 році «Київзеленбуд» уклав договір із приватним підприємством на ремонт парку в Дарницькому районі Києва. Роботи мали виконуватися на території між проспектом Миколи Бажана та вулицею Срібнокільською навколо озера Срібний кіл.
«Надалі ексзаступник начальника управління з капітальних вкладень комунального об’єднання, розуміючи, що вартість будівельних матеріалів, зокрема щебеню та піску, є завищеною у порівнянні з ринковими, підписав акти виконаних робіт. Висновком експертів підтверджено завдання збитків столичній громаді на суму 200 тис. гривень», – повідомили у прокуратурі.
Наразі експосадовцю інкримінують ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України – розтрату бюджетних коштів в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Читайте також: У Києві звільнили від відповідальності двох фігурантів будівельної оборудки
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.