Містяни збирають підписи
Мешканці столиці закликали міську владу звільнити всіх заступників голови Києва та інших посадовців, які у день жалоби — 25 квітня — у робочий час святкували день народження першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.
Відповідну електронну петицію розміщено на сайті Київради.
Як пояснюють автори ініціативи, в день жалоби посадовці КМДА не просто проігнорували свої службові обов’язки — вони знехтували моральними принципами, законом і гідністю міста.

Зокрема, переконані підписанти петиції, вчинене посадовцями КМДА є грубим порушенням:
– Правил внутрішнього службового розпорядку КМДА;
– етичних норм державної служби;
– Закону України «Про державну службу»;
– розпорядження міського голови про оголошення Дня жалоби.
Крім того, згідно з частиною третьою статті 87 Закону України «Про державну службу», дисциплінарним стягненням, що застосовується до державного службовця за дисциплінарне порушення, може бути звільнення з посади державної служби. Підставою для цього є, зокрема:
– порушення присяги державного службовця;
– порушення службової дисципліни;
– вчинення аморального проступку, що несумісний із перебуванням на державній службі.
Нагадаємо: Заступники голови КМДА Вячеслав Непоп, Петро Пантелеєв, Валентин Мондриївський, Марина Хонда, а також прессекретарка мера Києва Віталія Кличка — Оксана Зінов’єва — у день жалоби 25 квітня в робочий час організували відпочинок на природі з нагоди дня народження першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.ворозника.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.