Головна НовиниРозважалися у День жалоби: кияни вимагають звільнення посадовців КМДА
Мешканці столиці закликали міську владу звільнити всіх заступників голови Києва.

Розважалися у День жалоби: кияни вимагають звільнення посадовців КМДА

Скріншот з випуску «В тіні каштана»

Автор kashtan NEWS

Містяни збирають підписи

Мешканці столиці закликали міську владу звільнити всіх заступників голови Києва та інших посадовців, які у день жалоби — 25 квітня — у робочий час святкували день народження першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

Відповідну електронну петицію розміщено на сайті Київради.

Як пояснюють автори ініціативи, в день жалоби посадовці КМДА не просто проігнорували свої службові обов’язки — вони знехтували моральними принципами, законом і гідністю міста.

Зокрема, переконані підписанти петиції, вчинене посадовцями КМДА є грубим порушенням:

– Правил внутрішнього службового розпорядку КМДА;

– етичних норм державної служби;

– Закону України «Про державну службу»;

– розпорядження міського голови про оголошення Дня жалоби.

Крім того, згідно з частиною третьою статті 87 Закону України «Про державну службу», дисциплінарним стягненням, що застосовується до державного службовця за дисциплінарне порушення, може бути звільнення з посади державної служби. Підставою для цього є, зокрема:

– порушення присяги державного службовця;

– порушення службової дисципліни;

– вчинення аморального проступку, що несумісний із перебуванням на державній службі.

Нагадаємо: Заступники голови КМДА Вячеслав Непоп, Петро Пантелеєв, Валентин Мондриївський, Марина Хонда, а також прессекретарка мера Києва Віталія Кличка — Оксана Зінов’єва — у день жалоби 25 квітня в робочий час організували відпочинок на природі з нагоди дня народження першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.ворозника.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися