Великий кіт звикає до своїх нових володінь
У столичному зоопарку з’явився новий мешканець — рись на ім’я Степан. Як розповіли в Київзоо, Степана до зоопарку передали волонтери. Після карантину та лікування нині він звикає до свого нового помешкання в умовах, наближених до природних.

«Як всі представники родини котячих, рись Степан любить поласувати свіжим м’ясцем, поточити кігтики, побігати, пострибати та побавитись численними іграшками. Приходьте побачити!» – йдеться у повідомленні адміністрації зоопарку.
Нагадаємо, у холодну пору року квиткові каси КиївЗоо працюють за наступним графіком:
- понеділок – з 12:00 до 15:00;
- вівторок-неділя – з 10:00 до 15:00.
Читайте також: Ваш кіт заліз на дерево: київські зоорятувальники розповіли, чи треба чіпати тварину.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.