Комунальники чиститимуть зливний колектор
Сьогодні зранку на кілька годин ускладниться рух ділянкою Набережного шосе від моста Метро до Поштової площі.

Про це повідомляє Комунальна корпорація «Київавтодор».
«20 серпня, з 10:00 до 16:00, частково обмежуватимуть рух транспорту Набережним шосе, в напрямку від моста Метро до Поштової площі», — йдеться в повідомленні.
Як пояснили дорожники, за цей час бригади КП ШЕУ Печерського району ремонтуватимуть зливоприймальний колодязь поблизу пішохідного мосту.
Нагадаємо, до 31 серпня обмежено рух у першій та другій смугах на ділянці Столичного шосе, в напрямку на виїзд із міста.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.