Черговий атомний блок вийшов у ремонт
У суботу, 15 червня, обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень по всій Україні з 08:00 до 23:00.
Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».
«З 16:00 до 20:00 – обмеження будуть діяти для більшої кількості споживачів», – попередили в компанії.
При цьому енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватиметься.
Причиною збільшення відключень є знижена робота СЕС через хмарність. Також у ремонт вийшов черговий атомний блок, пояснили в «Укренерго».
Читайте також: Шахрайство: стало відомо, наскільки зросла кількість таких злочинів в Україні
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.