Серед них – люди у важкому стані
Станом на ранок 11 серпня в столичних інфекційних відділеннях перебуває 89 пацієнтів із COVID-19, серед них 28 дітей та 12 вагітних.
Про це повідомила в ефірі телеканалу «Київ24» очільниця Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.
«У тому числі, за добу їх поступило 19. Якщо брати аналогічну інформацію за минулий понеділок, 4 серпня, то поступило таких дев’ять пацієнтів за добу. Тож ми констатуємо те, що збільшується кількість госпіталізованих, у тому числі у важкому стані», – зазначила вона.
За словами Гінзбург, нині спостерігається сезонний сплеск захворюваності перед вереснем.
«Збільшується кількість повернень з відпочинку, приїжджають з інших країн. І найголовніше, ми не дотримуємося елементарних засобів безпеки. На превеликий жаль, пріоритет у кожного – це війна, прильоти. Мені б дуже хотілося зосередити увагу, що тільки кожен сам може себе захистити і мінімізувати як інфікування, так і ускладнення», – сказала посадовиця.
Щоб захиститися від ковіду, Валентина Гінзбург радить користуватися масками в місцях скупчень людей, зокрема, в укриттях.
Читайте також: Моніторинг води: дев’ять із п’ятнадцяти київських пляжів виявилися небезпечними
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.