Окупанти нанесли удар іранськими дронами-камікадзе
Столиця України проти ночі на 25 липня знову була піддана повітряній атаці з боку російських окупантів. Ворог укотре використав дрони-камікадзе типу «Шахед-136» іранського походження, але всі безпілотники були знищені українськими Силами протиповітряної оборони і не досягли своїх цілей.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
«Цієї ночі ворог атакував Київ ударними БпЛА. Тривога тривала три години. Попередньо, противник застосував іранські баражуючі боєприпаси типу «Shahed», — написав Попко.
Він додав, що це — вже шоста атака дронів на столицю від початку липня.
За словами Сергія Попка, Силами і засобами ППО усі повітряні цілі були своєчасно виявлені та знищені на підльоті до Києва.
«За інформацією на цю хвилину — в столиці обійшлося без жертв та руйнувань (дані оперативного зведення уточнюються)», — констатував начальник КМВА.
Своєю чергою керівник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко зазначив, що в столичному регіоні через ворожу повітряну атаку виникла одна надзвичайна ситуація, з якою спеціальні служби швидко впоралися.
«В одній із громад через падіння уламків у полі сталося загоряння стерні та трав’яного настилу. Пожежа була ліквідована. Оперативні групи продовжують роботу з фіксації можливих наслідків атаки», — повідомив Кравченко.
Нагадаємо, у ніч проти 19 липня російські окупанти знову атакували з повітря мирні міста України, у тому числі й столицю, але українським Силам протиповітряної оборони в більшості випадків вдалося нейтралізувати ці загрози.