Товар мають відвантажити до кінця цього року
Керівництво «Київводоканалу» хоче витратити понад 40 млн грн на закупівлю хімічних реагентів для очищення води.

Відповідну інформацію про оголошення тендеру розміщено на сайті електронних закупівель Рrozorro.
Як зазначається, закупівлі хімічних речовин мають відбутися за результатами двох окремих конкурсів. Компанія планує придбати хлорид заліза та флокулянт поліакриламідний катіонний загальною вагою понад 15 тонн. Їхня поставка повинна відбутися до кінця року.
Нагадаємо, спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство «Київводфонд» підписало договір генпідряду на будівництво за 6,5 млн грн бюветного комплексу на вулиці Вишгородській, 32/2, що в Оболонському районі.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.