Загалом із 30 вересня до 6 жовтня столична ДСНС здійснила майже півтори сотні виїздів
За минулий тиждень столичні рятувальники виїжджали на ліквідацію надзвичайних ситуацій 147 разів.

Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС у м. Києві.
П’ять виїздів було здійснено на аварії, 82 – на пожежі, 21 – на допомогу населенню та іншим службам. Ще 31 виклик виявився хибним.
Під час виїздів було врятовано вісім осіб. Дві людини, на жаль, загинули.
«Якщо трапилася надзвичайна ситуація — дійте швидко, телефонуйте 101 або 112, адже кожна секунда важлива!» – закликали в столичній ДСНС.
Читайте також: Шукай об’їзд: на жвавій столичній автомагістралі ускладниться рух
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.