Головна БезпекаСтало відомо, скільки відеокамер спостерігають за столичними дітьми

Стало відомо, скільки відеокамер спостерігають за столичними дітьми

Фото: КМДА

Автор kashtan NEWS

Оснащення охоронними системами триває

У навчальних закладах Києва встановлено понад три тисячі  відеокамер.

Про це повідомляє КМДА.

«Сьогодні у школах і дитячих садках працює понад 3,5 тисячі відеокамер, що дає можливість посилити безпековий контроль та оперативно реагувати на можливі загрози», — поінформували в мерії.

Як зазначили в КМДА, на додаток до цифрових сервісів безпеки в Києві впроваджують систему автоматизованої технічної охорони навчальних закладів.

Крім того, для забезпечення стабільного інтернет-зв’язку в укриттях навчальних закладів до систем Wi-Fi підключено 391 школу.

Нагадаємо, кияни частіше за батьків з інших міст звертаються до правоохоронних органів із заявами про булінг.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися