Головна БезпекаСтоличні електромережі: енергетики розкрили плани на ремонт

Столичні електромережі: енергетики розкрили плани на ремонт

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

В оновлення систем енергопостачання вкладуть шалену суму

Київські енергетики упродовж поточного року мають намір втілити у життя понад 70 проєктів з оновлення електричної інфраструктури міста на загальну суму 830 млн грн.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє ДТЕК «Київські електромережі».

Як зазначили у компанії, такі дії підвищать надійність та якість електропостачання домівок киян, столичних шкіл, лікарень та інших підприємств та установ.

Так, у цьому році столичні енергетики планують провести реконструкцію 4 великих високовольтних підстанцій, що підвищить надійність електропостачання для понад 73 тисяч родин, які живуть у Святошинському, Голосіївському та Солом’янському районах.

Також передбачається оновлення 44 трансформаторних пунктів потужністю 10/0,4 кВ, трьох розподільчих пунктів та двох кабельних ліній по 10 кВ кожна. Такі роботи збільшать надійність електропостачання частини мережі, що напряму живить оселі киян.

Крім того, компанія хоче придбати 11 спеціалізованих автомобілів для пришвидчення реагування на аварійні ситуації.

Разом з тим у цьому році заплановано оновлення програмного комплексу ADMS для цифрових диспетчерських. У разі аварії система ADMS автоматично надсилатиме у чат-бот та на сайт повідомлення про відключення та повернення світла, то ж споживачі дізнаватиметимуться про стан ремонтів за лічені секунди.

Нагадаємо, мешканці столиці пропонують місцевій владі у зв’язку з підвищенням споживання електроенергії заборонити або обмежити використання великих рекламних екранів в торгових центрах та на вулицях міста.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.

Вам також може сподобатися