Біля КМДА відбувся мітинг
Сьогодні зранку біля будівлі столичної мерії, на Хрещатику, 36, відбувся черговий мітинг на підтримку Збройних Сил України.



Як передає кореспондент kashtan.news, мітингувальники вимагають від столичної влади при формуванні бюджету на наступний рік виділити максимально більше коштів для потреб ЗСУ.
Активісти тримають в руках плакати з написами «Наші кошти — на нашу армію!», «Гроші — на ЗСУ!», «Ремонт почекає!» тощо.


На знак нагадування, що чиновники живуть і працюють завдяки відважним діям українських воїнів і пролитої ними крові, активісти облили червоною фарбою табличку КМДА.


Варто нагадати, що останні тижні столицею прокотилася низка скандалів, щодо зайвих витрат київською владою бюджетних грошей на ремонт доріг, будівель, придбання не потрібної техніки тощо.
Фото: Каштан NEWS