Головна НовиниСтоличний комунальник узяв  пів мільйона гривень за асфальтування
За асфальтування вулиці посадовець узяв хабар.

Столичний комунальник узяв  пів мільйона гривень за асфальтування

Фото: Київська міська прокуратура / Facebook

Автор kashtan NEWS

У Києві правоохоронці повідомили про підозру посадовцю столичного комунального підприємства у вимаганні та одержанні хабаря

Слідчі встановили, що начальник з виробничих питань КП «ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району» вимагав у громадянки 500 тисяч гривень. За ці кошти обіцяв забезпечити асфальтування під’їзної дороги до будинку.

Задокументовано одержання посадовцем грошей у два етапи. Спочатку він одержав  аванс – 2 тисячі доларів. А вже за тиждень отримав решту  суми – 425 тисяч гривень.

Зловмисника затримали. У його помешканні вилучили дві тисячі доларів США, одержаних під час першої передачі неправомірної вигоди. Повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Читайте також: у столиці викрили корупційну схему, організовану посадовцями КП «Київський іподром».

Вам також може сподобатися