У Києві правоохоронці повідомили про підозру посадовцю столичного комунального підприємства у вимаганні та одержанні хабаря
Слідчі встановили, що начальник з виробничих питань КП «ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району» вимагав у громадянки 500 тисяч гривень. За ці кошти обіцяв забезпечити асфальтування під’їзної дороги до будинку.

Задокументовано одержання посадовцем грошей у два етапи. Спочатку він одержав аванс – 2 тисячі доларів. А вже за тиждень отримав решту суми – 425 тисяч гривень.
Зловмисника затримали. У його помешканні вилучили дві тисячі доларів США, одержаних під час першої передачі неправомірної вигоди. Повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, інформує пресслужба Київської міської прокуратури.
Читайте також: у столиці викрили корупційну схему, організовану посадовцями КП «Київський іподром».