Головна НовиниСтоличний підліток через соцмережі хизувався жорстоким поводженням з тваринами
Столична поліція викрила факт жорстокого поводження з тваринами, вчиненого підлітком — мешканцем Києва, та розпочала кримінальне провадження.

Столичний підліток через соцмережі хизувався жорстоким поводженням з тваринами

Фото: Національна поліція України

Автор kashtan NEWS

Юний живодер пропонував обрати спосіб знущання над чотирилапими

Столична поліція викрила факт жорстокого поводження з тваринами, вчиненого підлітком — мешканцем Києва, та розпочала кримінальне провадження.

Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.

Як повідомили правоохоронці, під час моніторингу соцмереж було виявлено допис, у якому зазначалося, що хлопець причетний до насильницьких дій щодо кошеняти. Автор публікації повідомила, що киянин, маючи особистий телеграм-канал, пропонував своїм підписникам вибрати, які саме насильницькі дії будуть вчинені над твариною.

Вжитими заходами поліцейські встановили порушника — ним виявився 14-річний місцевий мешканець.

Його разом із батьками запрошено до управління поліції для надання пояснень з приводу викладеної публікації. Також правоохоронці спілкуються з ним в межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше столична поліція розпочала перевірку за фактом жорстокого поводження чоловіка з цуценям у Дніпровському районі Києва.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися