Головна БезпекаСтрілянина в Дарницькому районі: поліція затримала двох чоловіків

Стрілянина в Дарницькому районі: поліція затримала двох чоловіків

Фото: ГУНП України в м. Києві

Автор kashtan NEWS

Молодики стріляли з пістолета з вікна автівки

Поліцейські затримали двох чоловіків, які влаштували стрілянину в Дарницькому районі столиці в понеділок, 19 травня.

Як повідомили в поліції, правоохоронці дізналися про цей випадок під час моніторингу соцмереж. На відео, оприлюдненому в місцевих пабліках, двоє чоловіків стріляли з пістолета під час поїздки в автомобілі.

«За результатами поліцейської спецоперації вже протягом години правоохоронці встановили місцезнаходження водія та пасажира – вони відпочивали у місцевому ресторані», – розповіли у відділі комунікації поліції Києва.

Зловмисниками виявилися двоє киян віком 22 та 33 роки. Наразі їх доставлено до Дарницького районного управління поліції, де з ними спілкуються слідчі.

За фактом стрілянини розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене із застосуванням зброї. Санкція статті передбачає позбавлення волі  строком до семи років.

Читайте також: У Києві затримали підлітка, який готувався підірвати ТЦК на замовлення російських спецслужб

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися