Головна НовиниСтуденти київського вишу здобули «золото» і «срібло» в гирьовому спорті
У столиці Болгарії — Софії — завершився чемпіонат Європи з гирьового спорту, в якому взяли участь 180 спортсменів із 19 країн.

Студенти київського вишу здобули «золото» і «срібло» в гирьовому спорті

Фото: nubip.edu.ua

Автор kashtan NEWS

У столиці Болгарії — Софії — завершився чемпіонат Європи з гирьового спорту, в якому взяли участь 180 спортсменів із 19 країн

Студенти та викладачі Національного університету біоресурсів і природокористування України, які входили до складу національної збірної, вибороли низку престижних нагород.

Зокрема, Марія Севрук здобула дві «срібні» медалі, а Євгенія Кедич та Володимир Кульківський посіли перші місця у ривку з довільною зміною рук серед юніорів. «Золоті» медалі також вибороли Ілля Фурса та викладач кафедри фізичної культури і спорту Валентин Бербеничук.

Про це повідомляє сайт Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Читайте також: Науковці столиці змагалися за шахівницями.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися