Представницький офіс Тайбею у Польщі підпише відповідний меморандум з фондом «Майбутній Київ»
Київ отримає від уряду Тайваню 2,5 мільйона доларів США на будівництво пішохідного мосту на Оболоні.
Про це із посиланням на Міністерство закордонних справ Тайваню повідомляє телеграм-канал «Життя Оболонського району»
«Для цього уряд уже доручив голові Представницького офісу Тайбея в Польщі Бобу Ченю підписати меморандум про взаєморозуміння з головою благодійної фундації «Майбутній Київ» Марією Боченковою», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, мова йде про будівництво пішохідного мосту, який сполучатиме парк «Наталка» та острів Оболонський. Мер Києва Віталій Кличко неодноразово заявляв, що міст зводиться на кошти меценатів та міжнародних партнерів.
Необхідність споруджувати такий високобюджетнтй об’єкт саме під час війни Кличко пояснює турботою про психологічний стан киян.
«По великому рахунку, на сьогодні рекреаційні зони дуже потрібні людям, які понад рік живуть у стані постійного важкого стресу. За цей період кияни провели понад місяць у укриттях під час обстрілів ворога. Й мають величезне психологічне навантаження. А такі місця відпочинку, де можна займатися спортом, йогою, поплавати, позагоряти вкрай необхідні», — заявив він в ефірі телеканалу «Київ 24» у травні.
Головою Наглядової ради БФ «Майбутній Київ», з яким представник Тайваню має підписати меморандум щодо будівництва мосту, є членкиня фракції Кличка «УДАР» у Київраді Ганна Старостенко.
Як повідомлялося раніше, депутатка столичної міськради Ксенія Семенова зазначила в коментарі Каштан NEWS, що поки влада Києва витрачає мільярди на проекти будівництв з недоведеною ефективністю, критично важлива інфраструктура міста – зокрема, бомбосховища – перебувають у жахливому стані.