Наразі жінка перебуває під наглядом лікарів
У Деснянському районі поліцейський урятував життя літній жінці, яка пролежала без свідомості майже три доби.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Про те, що 75-річна мешканка будинку на вулиці Оноре Бальзака вже три доби не виходить зі своєї квартири, стало відомо завдяки небайдужим сусідам. Вони зателефонували до Деснянського районного управління поліції, і на місце негайно виїхав інспектору відділу превенції Олександр Гомон, який викликав на допомогу рятувальників.
«Зателефонувавши на мобільний телефон киянки, я почув дзвінок, який лунав з її помешкання, але двері були зачинені. Враховуючи, що квартира розташована на другому поверсі будинку, я через відчинене кухонне вікно за допомогою пожежної драбини піднявся до помешкання киянки та побачив її у безпритомному стані на ліжку», – розповів Гомон.
Інспектор викликав швидку та допоміг медикам ушпиталити жінку до медичного закладу. Наразі вона перебуває під наглядом лікарів.
Читайте також: Названо кількість пенсіонерів із мізерною пенсією
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.