Комунальне підприємство «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція» уклало угоду з фірмою «ТФМ-Схід» про додаткові роботи з реконструкції Бортницької станції аерації на 147,08 мільйона гривень
Про це повідомляє «Прозорро».
Як пише видання «Наші гроші», «у березні 2025 року «ТФМ-Схід» виграла тендер «Київбудреконструкції» на реконструкцію дамб мулових полів №1 та №2 Бортницької станції аерації вартістю 563 млн грн. Тепер цій самій фірмі без торгів замовили додаткові роботи, які не були й не могли бути передбачені раніше, вартістю не більше ніж 50% вартості первинного договору. Йдеться про нарощення дамби і перемичок навколо мулового поля ділянки №1, яке виконають до кінця 2025 року».
Бориспільською «ТФМ-Схід» володіє Дмитро Новгородський із Сум, а керує Інна Новікова. «Київбудреконструкцію» очолює Анатолій Сульдін.
Читайте також: На Бортницькій станції аерації може статися серйозна катастрофа
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.