На жаль, шестеро людей загинуло
Протягом минулого тижня столичні рятувальники виїжджали на ліквідацію надзвичайних ситуацій 107 разів.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у м. Києві.
Зокрема, 57 виїздів було здійснено на гасіння пожеж і 7 – на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів та обстеження території.
«Врятовано 20 людей, 8 осіб травмовано. На жаль, 6 осіб, загинуло», – зазначили в ДСНС.
Рятувальники закликають дотримуватися в побуті правил пожежної безпеки, а також не нехтувати сигналом повітряної тривоги.
«У разі надзвичайної ситуації терміново телефонуйте за номерами 101 або 112», – нагадали у відомстві.
Нагадаємо, вранці 18 січня ворог учергове атакував Київ балістикою
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.