Кількість значних пошкоджень різко зросла
Із початку повномасштабного вторгнення у Києві пошкоджень різного ступеня зазнали 3 129 будівель і споруд, у тому числі 2 134 багатоквартирні житлові будинки, із них у 2025 році – 957.
Про це повідомили в Департаменті будівництва та житлового забезпечення КМДА.

На сьогодні до переліку найбільш постраждалих багатоповерхівок, із яких довелося відселити мешканців, входить 88 будинків, із них 49 – пошкоджені цього року. Таким чином, кількість суттєво зруйнованого житла в Києві за 2025 рік удвічі перевищила показники попередніх років повномасштабної війни.
«У столиці вже відновили 25 сильно пошкоджених будинків, ще на 7 об’єктах тривають роботи. Щодо інших будинків триває розробка проєктно-кошторисної документації, отримання експертних звітів і необхідних дозволів», – йдеться в офіційному повідомленні.


Водночас голова Оболонської РДА Кирило Фесик заявив, що Київ не відновив жодного житлового будинку з кінця 2023 року. За його словами, мешканці багатоповерхівок у Голосіївському районі, які у лютому 2023 року зазнали масштабних обстрілів, досі залишаються без житла.
«Там щось робиться, але будинки не відновлені. Скоро буде два роки», – сказав Фесик в ефірі Новини.LIVE.
Читайте також: У центральному парку столиці виявили незаконну будівлю
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.