Головна ЕкологіяУ КМДА відхрестилися від забруднених Горіхуватських ставків

У КМДА відхрестилися від забруднених Горіхуватських ставків

Фото: скріншот відео "В тіні каштана"

Автор kashtan NEWS

Очисні споруди, які коштували місту чималих грошей, так і не було  введено в експлуатацію

У Голосіївському парку продовжують забруднюватися Горіхуватські ставки, однак столична влада нічого не робить для їхнього порятунку.

Про це йдеться в новому випуску «В тіні каштана».

«Через відсутність системного догляду та належних очисних споруд ставки замулюються, забруднюються сміттям і поступово висихають», – ідеться в журналістському розслідуванні.

Ще  2008 року  Київ виділив майже 5 мільйонів гривень для очищення Горіхуватських ставків, однак фактично роботи не було виконано, а очисні споруди так і не введено в експлуатацію.

У відповідь на запит журналістів «В тіні каштана» Департамент захисту довкілля КМДА повідомив, що ставки перебувають у користуванні комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району (КП УЗН).

«Працівники комунального підприємства здійснюють лише поверхневе очищення водойм від випадкового сміття, гілок та листя», – йдеться у відповіді Департаменту.

Куди поділися очисні споруди, на які свого часу було виділено величезні гроші, – дивіться в новому випуску ютуб-проєкту «В тіні каштана»

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися