За підозрою в скоєнні тяжких злочинів затримано п’ятьох чоловіків
У Києві затримано злочинне угруповання, учасники якого, видаючи себе за поліцейських, займалися пограбуваннями, розбійними нападами та вимаганнями.
Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.
«З’ясовано, що учасники злочинної групи, до складу якої входило п’ятеро осіб, організували злочинну схему з вимагання грошових коштів», — повідомили у прокуратурі.
У правоохоронному відомстві зазначили, що під час останнього злочину бандформування під приводом закупівлі наркотичних засобів призначило зустріч мешканцю столиці. Під час зустрічі, видаючи себе за працівників поліції та залякуючи чоловіка кримінальною відповідальністю нібито за збут та зберігання наркотичних засобів, вони змусили його сплатити майже 500 тис. грн. Крім того, зловмисники відібрали у потерпілого особисті речі.
Як зауважили в прокуратурі, одночасно встановлено, що злочинна група з метою наживи здійснила напад на іншого чоловіка.
Зокрема, під час нападу зловмисники нанесли потерпілому численні удари та відібрали особисті речі з ключами від квартири. А потім під загрозою застосування вогнепальної зброї викрали з помешкання потерпілого цінні речі.
Під час обшуків за місцем перебування підозрюваних вилучено мобільні телефони, банківські карти, шеврони, обкладинка посвідчення Національної поліції, автомат тощо.
Як повідомлялося, у Києві шахраї під виглядом соціальних працівників або представників благодійних фондів продовжують ошукувати пенсіонерів та самотніх людей.