Головна БезпекаУ Києві інтернет-шахраї обібрали покупців на півтора мільйона

У Києві інтернет-шахраї обібрали покупців на півтора мільйона

Автор Kashtan News

Аферисти створили фейковий магазин.

У Києві викрили злочинне угруповання, яке створило фальшивий інтернет-магазин, де розміщувало оголошення про продаж мобільних телефонів, комп’ютерів, ноутбуків та вкрало у довірливих жителів столиці півтора мільйона гривень.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Як зазначили у правоохоронному відомстві, покупці, які бажали отримати товар, повинні були заповнити анкету на сайті та обов’язково повністю оплатити обрану річ.

«Після повної передплати шахраї припиняли виходити на зв’язок, товар не направляли або ж надсилали поганої якості», — зазначили в прокуратурі.

Слідство встановило 154-ох потерпілих з різних регіонів України.

Шахраям загрожує від 5 до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, киянка та її співмешканець отримали максимальну міру покарання за те, що примушували двох своїх дітей зніматися у порнографічних відео

Вам також може сподобатися