Головна НовиниУ Києві офіційно відкрили «покращений» Дегтярівський шляхопровід
Відремонтований Дегтярівський міст має недоліки.

У Києві офіційно відкрили «покращений» Дегтярівський шляхопровід

Фото: Пасажири Києва

Автор kashtan NEWS

Реконструкція  розпочалася влітку цього року, а наприкінці вересня міст «втомився» і рухнув

У столиці знов відкрився рух Дегтярівським шляхопроводом.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, тепер це – «фактично новозбудований об’єкт».

«Покращені параметри збільшать пропускну спроможність до 45 000 автомобілів на добу», – написав Кличко.

Водночас столичні урбаністи критикують проєкт за відсутність зручних пішохідних переходів та окремої інфраструктури для велосипедного руху.

«Короткі шляхи для переходу через вул. Довженка та Дегтярівську з додатковими сходами біля самої прогонової будови відсутні, як і було до реконструкції. Самі пішохідні доріжки поки не мають покриття, а є сумішшю будівельного сміття та бруду, тобто порівняно з авточастиною не є пріоритетом», – зазначають у «Пасажирах Києва».

Також на зупинках, всупереч вимогам ДБН, відсутні трамвайні платформи.

«Людина на колісному кріслі на такій зупинці навіть у низькопідлоговий трамвай не зможе заїхати», – підкреслюють урбаністи.

Нагадаємо, глобальна реконструкція Дегтярівського шляхопроводу розпочалася у 2023 році. За час робіт вартість проєкту зросла до 934 млн грн.

30 вересня під час монтажу стався обвал залізобетонних балок, що призвело до обрушення шляхопроводу. Будівельні роботи виконувала фірма «Ростдорбуд» з оточення мера Одеси Геннадія Труханова.

Вам також може сподобатися