Головна НовиниУ Києві піде «з молотка» недобудоване приміщення інституту

У Києві піде «з молотка» недобудоване приміщення інституту

Фото: Google street view

Автор kashtan NEWS

Будівля розташована в центрі міста

У Києві хочуть продати недобудоване приміщення Інституту судової психіатрії, що в Шевченківському районі столиці, на узвозі Реп’яхів Яр, 44.

Відповідну інформацію розміщено на сайті Національної електронної біржі.

Згідно з тендерною документацією, торги мають розпочатися 11 квітня, а стартова ціна об’єкта, який перебуває на балансі Міністерства охорони здоров’я України, становить понад 3,9 млн грн.

Фото: Google street view

Нагадаємо, Фонд державного майна України хоче продати  щонайменше за 16 млн грн комплекс державного підприємства «Інформаційно – аналітичне агентство».

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися