У воді виявлено небезпечні речовини
У столиці з шести до 14 зросла кількість пляжів, стан води в яких може мати наслідки після купання людей.
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві.
«Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за результатами проведених досліджень води водних об’єктів Києва направило інформацію на адресу комунального підприємства «Плесо» та КМДА з пропозиціями щодо попередження негативних наслідків для населення під час купання на пляжах: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Чорторий», «Галерний», «Вербний» та «Пуща Водиця», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше Держпродспоживслужба винесла приписиКомунальному підприємству «Плесо» та КМДА щодо вжиття заходів з обмеження відвідування населенням шести пляжів столиці через неналежний хіміко-бактеріологічний стан води.