Головна НовиниУ Києві цього року висадять шість мільйонів квітів

У Києві цього року висадять шість мільйонів квітів

Автор Kashtan News

Столичні комунальники віддають перевагу багаторічним рослинам

Протягом 2024 року у Києві планується висадити близько 6 млн квітів.

Як повідомляє пресслужба КМДА, значна їх частина вирощена в оранжереях зеленого господарства столиці.

«Акцент роблять на багаторічних рослинах. Це дозволяє значно економити ресурс і зменшувати витрати на озеленення», – пояснили в міській адміністрації.

Минулого року в столичних парках, скверах та на бульварах було висаджено понад 6,5 млн квітів.

Читайте також: Справжній Київ: на Хрещатику квітують каштани (ФОТО)

Вам також може сподобатися